شرکت بخار گستران اروم کاویان به شماره ثبت ۱۶۸۵۲ و شماره پروانه بهره برداری ۱۲۹۶۱۲۳۲۳۶۱۹ از اداره کل صنایع و معادن آذربایجان غربی به عنوان شرکتی جوان و پیشرو در زمینه تولید انواع مخازن تحت فشار، دیگ های بخار و آبگرم و دستگاه های کارواش بخار در دو مجموعه کاویان بویلر و کاویان کارواش تحت نام تجاری ایستیلیک فعالیت دارد.

خط مشی شرکت بر استفاده از آخرین استاندارد های ملی و بین المللی جهت طراحی و ساخت محصولات مختلف تولیدی با بالاترین راندمان انرژی بوده و در همین راستا موفق به اخذ گواهی استاندارد ملی ۴۲۳۱ در زمینه ساخت و ۱۷۸۵۲ در زمینه مصرف انرژی به شماره پروانه ۶۱۷۶۶۷۶۹۸۵ از سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید.
مفتخریم با استفاده از دانش فنی بروز، مواد اولیه و تجهیزات جانبی استاندارد و بکارگیری تکنسین های کارآزموده و نیز انجام بازرسی و آزمایشات کنترل کیفی مستمر در تمامی مراحل طراحی و تولید تحت نظارت سازمان ملی استاندارد ایران ، محصولاتی با کیفیت و راندمان بالا را عرضه می نماییم.

پروانه بهره برداری
استاندارد کاویان

راه اندازی مجموعه های متعدد خدماتی کارواش بخار با دستگاه های استاندارد چند نازله و نیز واحد های کارواش بخار سیار در اقصی نقاط کشور در کنار ارایه خدمات نصب و راه اندازی و آموزش رایگان در تمامی استان های کشور تایید کننده کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش تضمین شده کاویان کارواش می باشد.

علاوه بر این افتخار داریم با ارایه خدمات تعمیر و نگهداری و نیز تامین قطعات انواع واحد های کارواش بخار که به هر دلیلی از سایر شرکت های همکار دستگاه خریدار کرده اند، تعهد قلبی و راستین خود را به ارایه خدمات پس از فروش تضمین شده به عنوان بخشی اساسی از قرارداد مشتریان گرانقدر کاویان کارواش ابراز نماییم.

به کارگیری استانداردهای روز در طراحی و ساخت و نیز ارایه محصولات با قیمت های رقابتی در بازارهای بین المللی با گشودن دروازه های صادرات بر روی محصولات کاویان کارواش، مشتریان بسیاری را در کشور های همسایه از جمله کشور های عمان، عراق و جمهوری آذربایجان به باشگاه مشتریان کاویان کارواش افزوده است.