در سال های اخیر توسعه بخش خدمات به عنوان یکی از رکن های اصلی اقتصاد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خدمات کارواش به عنوان یکی از مشاغل رایج در بخش خدمات بواسطه درآمد معقول و راه اندازی کم دردسر طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

اما همچنانکه می دانیم عصر حاضر به شدت متاثر از ورود اینترنت به زندگی روزمره جامعه بوده که علاوه بر تغییر ساختار بسیاری از کسب کارها، باعث پیدایش و توسعه مشاغل جدیدی تحت عنوان خدمات در محل گردیده است. این تغییرات بر حوزه خدمات کارواش هم تاثیر گذار بوده و منجر به توسعه واحد های کارواش سیار شده است.

در این میان با ورود کارواش بخار به این حوزه در کنار توسعه انواع شوینده های نانو علاوه بر ایجاد تحولاتی بسیار مثبت در زمینه شستشو خودرو منجر به گسترش خدمات قابل ارایه در کارواش ها گردیده است. لذا کارواش بخار سیار به عنوان پکیجی کامل با کارایی مطمئن به عنوان یکی از کسب و کارهای نوین با قابلیت ارائه خدمات در محل بازار رو به رشدی را به خود اختصاص داده است.

کاویان کارواش به عنوان شرکتی فعال در زمینه تولید دستگاه های کارواش بخار با طراحی و تولید انواع دستگاه های کارواش بخار سیار مطابق آخرین استانداردهای معرفی شده در این زمینه توانسته به خوبی دین خود را در توسعه خدمات نوین کارواشی ادا کند. ارایه راهنمایی و مشاوره رایگان جهت راه اندازی کارواش سیار در کنار نصب و آموزش رایگان و نیز خدمات پس از فروش تضمین شده کاویان کارواش را با افتخار به یکی از برترین شرکت های تولید کننده تبدیل کرده است.

کارواش بخار سیار